• Свеж
Feit Електрични BPQ60/G9/МОЖЕ 60 Вати Топло Бела G9 Dimmable Халоген Сијалица

Feit Електрични BPQ60/G9/МОЖЕ 60 Вати Топло Бела G9 Dimmable Халоген Сијалица

Rating 
DEN 119.76

Од стока
Во магацинот

Куршум во облик на крушка нуди просечен живот од 2, 000 часа и карактеристики на G9 bi-pin база.Feit Електрични, исто така, произведува енергетски-ефикасни LED luminaire вклучувајќи ултра-тенок работ осветлена таванот тела, светло-тежина комунални продавница светла, и водоотпорна отворено LED тела.Нашите LED портфолио на производот вклучува целосна линија на енергетски ефикасни LED светилки и retrofit колекции.ВИСОК КВАЛИТЕТ на ОСВЕТЛУВАЊЕ : CRI 99; 35 Вати, Напон 120 V. Ние сме посветени на нашите долго време вработени, клиенти и продажба на мало партнери – заедно, сите ние напредува.Семејна сопственост.Семејството управувана.Вистинската светлина може да се претвори во куќа во домот, направи несигурна област се чувствуваат посигурни, и навигирање на вашиот пат назад во кревет многу полесно.ИНОВАТОР ВО ЕНЕРГЕТСКИ ЕФИКАСНИ ОСВЕТЛУВАЊЕ - Основани и со седиште во Калифорнија, Feit Електрични се слави 40+ години како водечка глобална осветлување производителот.КАРАКТЕРИСТИКИ : Инстант и Dimmable сијалица.Feit е лидер во првата на пазарот осветлување иновации и принудени да се достави најдоцна пробив во внатрешноста и надворешноста осветлување.

Детални спецификации

Додатоци на производи