• Свеж
E12 Décor Свет g16.5 Candelabra Сијалица 4W Dimmable , 40 W Противвредност, чисто Стакло 2700K 400lm, Lumiled Замена Свет Сијалица за Лустерот,Суета и Тавански Вентилатор Светилки 6 Pack

E12 Décor Свет g16.5 Candelabra Сијалица 4W Dimmable , 40 W Противвредност, чисто Стакло 2700K 400lm, Lumiled Замена Свет Сијалица

Rating 
DEN 695.76

Од стока
Во магацинот

5 Lumiled Свет 4 W Сијалица еднаков на 40 W Блескаво Сијалица. 0%-100% мазна dimmable , можете да го прилагодите според вашите потреби.СТАНБЕНИ ОСВЕТЛУВАЊЕ : Кујни,дневни Соби,Јадење Соби , Спални соби, Бања, Ходници, Црква, Училиште, Канцеларии, Тремот, Двор, Градина, и Декорација осветлување, итн. 【 ШИРОКА ПРИМЕНА】 : Нашите led сијалица е широко се применуваат во Затворен и отворен,како што се лустерот светилки,тавански вентилатор светилки,тавански светилки,суета сијалица,биро сијалица,трпезарија сијалица,Бања светилки,откриваат светилки,Бистро Бар Осветлување,ѕид тела,светлосни тела,акцентот тела,Декорација,жици и слично. 【1 Година Гаранција и 24 Часа Услуги на Клиентите】 : Pls контакт со нас преку својата цел ако имате било квалитетот проблем, испраќање или враќање ќе биде достапен под гаранција.【ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ】 : G50 Мали E12 Големина Завртка-во Основа Led Филамент Lumiled Светилки, Dimmable, 4 W еднакви 40 W Блескаво Светилка ,AC110 V-130 V,CRI>85,Топло бела 2700 K,360 степени candelabra крушка,вклучете веднаш веднаш;со заштита од преоптоварување, краток спој заштита и во текот температура заштита е повеќе здрави за вашето семејство.КОМЕРЦИЈАЛНИ ОСВЕТЛУВАЊЕ : Трговски Центри, Парк, Супермаркет, Барови, Музеи и Галерија ,Ресторани, Хотели, Клубови, изложбените салони, итн.E12 Dimmable G16.КАДЕ да се КОРИСТИ ?.

Детални спецификации

Додатоци на производи