• Свеж
СМД Светлосен Монистра, 3V SMD Светилка Монистра Fiberglass Одбор со Оптичка Леќа Филтер за ТВ за Поправка Електроника(20PCS)

СМД Светлосен Монистра, 3V SMD Светилка Монистра Fiberglass Одбор со Оптичка Леќа Филтер за ТВ за Поправка Електроника(20PCS)

Rating 
DEN 263.76

Од стока
Во магацинот

Висока осветленост, висока комбинација, прецизност производство, и стабилни перформанси.Карактеристики-светилка монистра е обработена од страна на професионални производството, тоа има прецизниот дизајн, водоотпорен и прашина превенција, стабилни перформанси.Функција : 1.Висока Чувствителност-Оваа СМД светлосен Монистра се произведени од страна на професионални технологија, висока прецизност и добар ефект. Произведени за да се исполнат стандардната спецификација, строго ги следат фабрика за контрола на квалитетот. Има висока цврстина, не е лесно да се оштети и мазна на допир за подобро искуство.Висока осветленост, висока комбинација, прецизност производство, и стабилни перформанси. Оваа СМД светлосен Монистра се произведени од страна на професионални технологија, висока прецизност и добар ефект. Изградена на квалитетот fiberglass одбор материјал за долг животен век.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : SMD Светлина Beads Material : Fiberglass Board Color : White Voltage : 3v Package Листата : 20 x СМД Светлосен Монистра.Обезбедување на квалитетот-На 3 V светилка монистра е произведен под строга контрола на квалитетот и барања на стандардот, и има висока безбедност фактор, така што може да се користат со доверба.Висока Цврстина & Висока Осветленост-Има висока цврстина, не е лесно да се оштети и мазна на допир за подобро искуство.

Детални спецификации

Додатоци на производи