• Свеж
KASILU Dlb0216 Smart Електроника Дожд Нивото на Водата Сензор Модул Откривање Течност на Површината на Длабочина Висина Високи Перформанси

KASILU Dlb0216 Smart Електроника Дожд Нивото на Водата Сензор Модул Откривање Течност на Површината на Длабочина Висина Високи Перформанси

Rating 
DEN 270.00

Од стока
Во магацинот

Погоден за експеримент, електронски дизајнирање и DIY итн.Smart Електроника Дожд Нивото На Водата Сензор Модул За Откривање На Течни Длабочина Висина.Висок Квалитет на diy комплет.Бренд име : KASILUType : Напон Regulator Condition : New Application : Computer Supply Напон : 1 Dissipation Моќ : 1 Model Број : MWis_customized : Yes Warm прашува : Почитувани купувачот, Нашите најевтиниот transportat.

Детални спецификации

Додатоци на производи