• Свеж
Triceratops Диносаурус Ѕид Монтирани Дрво Виси Полица на Ѕидот Чување Полиците за Бања Канцеларија Перална, Кујна

Triceratops Диносаурус Ѕид Монтирани Дрво Виси Полица на Ѕидот Чување Полиците за Бања Канцеларија Перална, Кујна

Rating 
DEN 779.76

Од стока
Во магацинот

Направен од композитни дрво.Пакетот содржи : дрвени табли, железо загради, проширување завртки, не-означување на ноктите и дух ниво.Едноставна структура, силни и издржливи дрвени табли и железо загради, едноставен и современ начин на живот.Тоа е лесно да се размонтираат.Овој товар решетката е инсталиран со не-означување помине дизајн, кој е многу удобен, дури и ако тоа е да се расклопуваат и во иднина.Не-означување на ноктите може да се направи ѕид лесна, и инсталацијата е многу едноставна.Мулти-функција, може да се стави мали предмети, како што се : копчиња, слушалки, пенкало носители, чадори, мал цвет садови, итн.Тоа е многу практично и многу лесен за употреба.DIY различни модели за да го изберете, можете да го изберете моделот ви се допаѓа.Ако се судрите со различни проблеми, ве молиме, контактирајте ја нашата служба за корисници директно преку е-маил.Ако производот е оштетен за време на производството и транспортот, ве молиме фотографирајте и испратете ја на нас.Професионална услуга по продажбата На комесарот дефинитивно ќе ви даде задоволителен одговор.Ве молиме имајте во предвид : Ако ви треба овој производ итно, ве молиме, изберете ја забрзана испорака на услугата.

Детални спецификации

Додатоци на производи