• Свеж
Индустриски Публикации Цевка Полици 3 Слоја,Селски Дрво Полица Монтира На Ѕид,Метални Агол Обесени Заградата Shelving Лебди Полици Steampunk Оркестарот,Ретро Браун

Индустриски Публикации Цевка Полици 3 Слоја,Селски Дрво Полица Монтира На Ѕид,Метални Агол Обесени Заградата Shelving Лебди Полици

Rating 
DEN 2159.76

Од стока
Во магацинот

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. . 【Индустриски Стил】 : Овој ѕид полица се состои од ковано железо цевки и печење заврши рекултивираните дрво.Единствена процесот на производство може да додадете гроздобер steampunk стил до местото на употреба. 【Големина】 : Вкупната големина : Должина 42.12" x Висина 31.89" x Длабочина 7.87",Дебелина на дрво 0.78". 【Широко се Користи】 : Чување на книги, фото рамки, цвет садови, прибор, украси и други предмети, погодни за дневна соба, бања,спална соба, кујна провизии, farmhouse, гаража, канцеларија, перална,над тоалет. 【Може да биде Инсталиран во Аголот】 : Тешки и декоративни,совршен дом организаторот.Авион или во делови може да биде инсталиран. 【Лесно да се Инсталира】 : 3-ниво полица дизајн го зголемува просторот за складирање.Со инструкциите, лесно да се инсталира.

Детални спецификации

Додатоци на производи