• Свеж
На логична рамка/Reichel Хардвер 3MT Лебдат

На логична рамка/Reichel Хардвер 3MT Лебдат

Rating 
DEN 393.36

Од стока
Во магацинот

Крстот Ударна Дупка За Да Прикачите Синџир Или Жица.Печат Со Големина Се Движи Од Двете Страни.Произведени Минатата Квалитет и Одличност.Направени во Франција над 85 Години.На логична рамка Индустрии 3 MT Лебдат.За 3-4 Morse Коси.Појачани Кован Челик Лебдат За Да Отстраните Некоја Арбор Од Вежба Притиснете.

Детални спецификации

Додатоци на производи