• Свеж
Fenggtonqii Бронза Двојно Капа Кожа Заковки Тубуларна Метал Studs Капа 10мм и Пост 6mm Пакување од 200 Комплети

Fenggtonqii Бронза Двојно Капа Кожа Заковки Тубуларна Метал Studs Капа 10мм и Пост 6mm Пакување од 200 Комплети

Rating 
DEN 215.76

Од стока
Во магацинот

Капа дијаметар : 10мм, Пост должина : 6mm ,База дијаметар : 10мм.Капа дијаметар големина е ист со база дијаметар големина.Занитвам Стил : Двоен Капа.Кога само најдобро ќе го направите, овие навртки нудат готови.Постојат голем број на големина и боја двојно капа заковки во мојата продавница.Материјал : Метал.Овие се најпопуларните стил заковки што ги продаваат.Двојно капа ви дава убав готовиот изглед на двете страни.Совршен за сите на вашата кожа занает проекти!Изборот за готовиот изглед на двете страни на вашите проекти.

Детални спецификации

Додатоци на производи