• Свеж
Makartt Мермер лак,Цветаат Гел лак Боја се Менува 6ml 6 Бои на лак Пакет со Makartt Јасно Цветаат Гел–15ml УВ LED Впие Исклучување Помине Уметност полски за Ширење Ефект

Makartt Мермер лак,Цветаат Гел лак Боја се Менува 6ml 6 Бои на лак Пакет со Makartt Јасно Цветаат Гел–15ml УВ LED Впие Исклучување

Rating 
DEN 623.76

Од стока
Во магацинот

Со портокалова, сина, жолта, црна и розова мермер мастило, можете да креирате прекрасни помине уметност дизајн од страна на неформални сликарство и некои едноставни украси како ноктите фолија, ноктите сјај.

Детални спецификации

Додатоци на производи