• Свеж
DND 648 Јагода Меур Гел & Појавување на полски Set - DND Гел & Лак

DND 648 Јагода Меур Гел & Појавување на полски Set - DND Гел & Лак

Rating 
DEN 239.76

Од стока
Во магацинот

DND Дуо 100% Чист Гел Пакет : 1 Гел Лак .5 оз + 1 Лак .5oz Појавување на Боја ДОВЕДЕ и УВ излечи.Произведено во САД.Заборавајте база палта, бонд-сида, и primers.DND Впие Исклучување Гел лак, светлечки ноктите боја која се однесува побрзо, се чувствува потенки, и трае подолго со брзо две-чекор професионален систем.DND Гел лак е поврзана со суштинските витамини што го прави ноктите посилен, поздрав, како и одлична за неколку недели!.

Детални спецификации

Додатоци на производи