• Свеж
Под закрила лак 0.5 oz Полна Големина Шише

Под закрила лак 0.5 oz Полна Големина Шише

Rating 
DEN 264.00

Од стока
Во магацинот

Состојки : Етил Ацетат, Butyl Ацетат, Nitrocellulose, Adipic Киселина/Neopentyl Гликол/Trimellitic, Anhydride Кополимер, Isopropyl Алкохол, Ацетил Tributyl Цитрат, Силициум, Benzophenone-3, N-Butyl Алкохол, Виолетова 2 Може Да Содржи : Алуминиумски Прав, Мика, Железо Оксид, Железен Ferrocyanide, Ultramarines, Црвена 6, Црвена 22, Црвена 30, Црвена 28, Црвена 34, Црвена 7, Портокал 5, Жолта 5, Жолта 11, Жолта 6, Жолта 10, Сина 1, Црна 2, Виолетова 2 Локал, Титаниум Диоксид, Синтетички Fluorophylogopite, Калциум, Натриум Borosilicate, Полиетилен Терефталат, Полиуретан 33, Сребро, Хром, Магнезиум Флуорид, Bismuth Oxychloride.Станот Четка за Лесна Апликација.

Детални спецификации

Додатоци на производи