• Свеж
Sedioso Полнети Куче Играчки, (4-Pack) Затегнување на Војната Кадифен Куче Играчка за Голема Раса, Симпатична Писклив Куче Играчки, Куче Џвакање Играчки за Кученце, Мало, С

Sedioso Полнети Куче Играчки, (4-Pack) Затегнување на Војната Кадифен Куче Играчка за Голема Раса, Симпатична Писклив Куче Играчки,

Rating 
DEN 743.76

Од стока
Во магацинот

Можете да го користите да се игра fetching играта или со користење на јаже нозе, да играат затегнување на војната игра, која може да го зголеми вашиот однос со куче и да му/таа поздрав.Пакетот Вклучува : .【Безбедно Природни Памучен Материјал】 : Sedioso кадифен играчки за кучиња се изработени од природен памук, фланелен боксери и мека кадифен,кој е безбеден за вашите кучиња,памук, плетени играчка нозе направи играчка потрајни и залак отпорни,тоа, исто така, има водоотпорен слој во внатрешноста,која може да се спречи кучето е плунка од внесување на полнети памук.Материјал : Кадифен, Памук, Crinckle Хартија, Фланелен Боксери. 1 x Рак Играчка.Не само што може да кучиња се забавуваат, тоа исто така може да се обезбеди нивното здравје. 【Заби се Исчисти & се Задржи Здравје】 : Sedioso океанот, серија куче chewers играчки е добро за вашето домашно милениче да се задржи чистење на забите, агресивно и стоматолошка заштита, домашни миленици ќе се зголеми вежба за да се одржи телесната тежина и здравјето со играње играчки. 【Дневна Забава & Ублажување на Анксиозноста】 : Додавање на Дневна Забава за вашите миленици, да се Ублажат депресијата,досада и анксиозност кога тие се сами, тоа исто така може да се намали шансата на вашето домашно милениче да се чувствува троседот,чевли,итн, кои можат да одржите вашиот дом чист и уреден.

Детални спецификации

Додатоци на производи