• Свеж
Урбан Безбедност Група 8MP H. 265 IP Куршум Безбедносна Камера + Аудио : Моторните Авто-Фокус 3.6-10мм Леќа, Моќ Над Ethernet, 72x IR-Led диоди, Водоотпорна : Телефон Стан

Урбан Безбедност Група 8MP H. 265 IP Куршум Безбедносна Камера + Аудио : Моторните Авто-Фокус 3.6-10мм Леќа, Моќ Над Ethernet, 72x

Rating 
DEN 3839.76

Од стока
Во магацинот

Урбан Безбедност Група 8 MP ВРВОТ НА ЛИНИЈАТА *** H. 265 Бизнис Одделение Висока Дефиниција 8 MP (3840x2160) IP Рое 3.6-10мм МОТОРНИТЕ Авто-Фокус Леќа Куршум Безбедносната Камера Со РКА Аудио Надградба.IEEE802.3af Power Over Ethernet Вграден ***** 8 MP Ultra High Definition Резолуцијата ***** 8 MP @ 20 Рамки во Секунда За Реално Време Мазна Видео ***** Функции на АУДИО Надградба : РКА Аудио-Во (За Микрофон) + РКА Аудио-Out (За Спогодба / Звучници).IP66 & NEMA 4x Вандалот + Водоотпорна Оценет За Надворешна и Внатрешна Употреба ***** 72x IR Led диоди За 200 Метри Max Спектар На Ноќното Заштита.ЛЕЛЕ 3.6-10мм МОТОРНИТЕ Ротирачки-фокусна Zoom + Авто-Фокус HD Леќа ***** Далечинско Гледање На Телефон + Таблета (Apple и Андроид) + Компјутер (Windows и Mac) + NVR (Приватни Протокол Порта 'DK8' Со Нашите USG NVR и Јавни Протокол ONV Протокол Со кој 3 Партија 8 MP NVR).Користи Најновиот Видео Формат на Компресија : H. 265 HVEC ***** 1/2.8" IMX415 CMOS Сензор + Hi3516 A DSP = НАДГРАДИ ПРЕМИЈА за ВНАТРЕШНИ КОМПОНЕНТИ! ***** НЕ Се Измамени од Страна на Нашите Кинески Конкуренти Со Инфериорни Чипсети, Компоненти & Контролите за Квалитет, и Еднообразен Гаранции!.

Детални спецификации

Додатоци на производи