• Свеж
Tuya Smart Безжичен Wifi Бебе Монитор Камера, 1080P Автоматско Следење Затворен Home Security IP Камера за Видео Надзор

Tuya Smart Безжичен Wifi Бебе Монитор Камера, 1080P Автоматско Следење Затворен Home Security IP Камера за Видео Надзор

Rating 
DEN 1468.08

Од стока
Во магацинот

По поврзувањето со услугата на стан, што може да се контролира насоката на објективот на вашиот мобилен телефон. 360° Панорамски Поглед.Производ Description Image сензор : COMS сензор 1/2.4 Ghz Wi Fi само преку мобилен стан "Tuya Паметни"/"Smart Живот" (IPHONE / Андроид) конекција, лесно да се инсталира.6 (mm)Работна температура : -10℃-+55℃Големина : 1/4 (инчи)Напојување напонот : 5 (V)Аларм функција : движење откривање alarm Material : ABS пластика shell Use околина : дома, во канцеларијата, итн.Локална копија поддржува до 128 GB микро SD картичка.★ Ја инсталирате на стан и поврзете го вашиот телефон за да го контролираат камерата.Ноќ визија опсег е до 49 нозе.Во секое време, насекаде.001 (Лукс)Резолуција : 1920*1080 Lens : 3.

Детални спецификации

Додатоци на производи