• Свеж
12 Патување Нерѓосувачки Челик Tumblers Сет, 16 оз. - Индивидуализира Текст, Logo - Двоен Ѕид, Пластичен Капак - Сребро.

12 Патување Нерѓосувачки Челик Tumblers Сет, 16 оз. - Индивидуализира Текст, Logo - Двоен Ѕид, Пластичен Капак - Сребро.

Rating 
DEN 2495.76

Од стока
Во магацинот

НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ПАТУВАЊЕ ФИЛЏАНИ – 16 Унца Нерѓосувачки Челик Tumblers се совршени за во автомобил, канцеларија, и училиште.Овие двоен ѕид од не ' рѓосувачки челик tumblers ќе го задржи вашето пијат топла или ладна, за неколку часа.Уживајте во вашиот пијалок на начин ви се допаѓа, без да се грижите кога ќе се на-на-go.ИЗДРЖЛИВИ & УДОБНО ДИЗАЈН – Сè што ви треба во еден патување кригла вклучувајќи двоен ѕид од не ' рѓосувачки челик изолација, пластична капак со истури превенција слајд заклучување, и ребрести надворешниот прстен база дизајн.СИТ се ВКЛОПУВААТ – Овие нерѓосувачки челик патување чаши имате тесни дното дека ќе одговара убаво во вашето возило купот на сопствениците.Спречи spills во случај на појава на брзи движења.ОБИЧАЈ ПЕЧАТЕНИ – Лесно да го додадете вашето семејство името, логото, или да омилен текст ако сакате да го персонализирате овие голема потрага tumblers.Достапни во различни бои – Сребро.Со гордост ПЕЧАТЕНИ И ИСПРАТЕНИ ОД САД – Само една боја декорација е дозволено.Прилагодени објекти се заштитени со 's Обичај политика на Враќање.Двоен Ѕид од не ' Рѓосувачки Челик Патување Tumblers - 16 оз Кафе Гимнастик Првенство.

Детални спецификации

Додатоци на производи