• Свеж
TJZY Климатизација Фан, Дома Исклучете Далечинско за Контрола на Мерењето Humidification Вентилаторот за Ладење, 55W

TJZY Климатизација Фан, Дома Исклучете Далечинско за Контрола на Мерењето Humidification Вентилаторот за Ладење, 55W

Rating 
DEN 6839.76

Од стока
Во магацинот

Тип на производ : ладно fan Rated напон : 220 VCold енергија од ветер : 55 WCold енергија од ветер : 55 WWind Брзина на Прилагодување : Висок / Среден / Низок 3-Брзина Setting Wind избор : стандард правец / природни правец / спиење wind Timing опсег : 0-8 hours Water капацитет на резервоар : 4 LGross тежина : 8 KGProduct големина : 27 * 27 * 104cm This производ само продава фан и не содржи било какви други предмети.Ако било каква штета се јавува за време на транспортот, онолку долго колку што може да ни обезбеди со слика на оштетениот производ, можеме да го замениме или рефундирање на тоа за слободни.Ќе добиете пакет рок од 9-18 дена, но не ќе добиете пакет рок од 25 дена.Ве молиме контактирајте со нас преку е-маил.Поради проблемот на екранот или снимањето светлина, постои одредена боја разлика, што е нормално.

Детални спецификации

Додатоци на производи