• Свеж
Teerwere Отворено Ела-Дрво Куче Куќата Кинолошки Водоотпорен и Течење-Доказ Куче Кафез Средни и Мали Куче Куќата со Вратите и Прозорците Куче Кинолошки

Teerwere Отворено Ела-Дрво Куче Куќата Кинолошки Водоотпорен и Течење-Доказ Куче Кафез Средни и Мали Куче Куќата со Вратите и Прозорците

Rating 
DEN 1096.56

Од стока
Во магацинот

Материјалот е degreased и сушени, и тоа не е лесно да се деформира.Заштита од сонце и дожд, погоден за надворешна средина.Дали тоа да биде Дожд, Снег или Сонцето нашите кинолошки ќе го задржи вашиот најдобар пријател заштитени форма што некогаш елементи преку во нив!Тоа често се користи на отворено, со висок гледање и анти-корозија ефекти, и carbonization.белешки : 1.Ви благодариме!пакување листа : Отворено куче куќата×1 Your мачки ќе го сакам ова Куче куќа со покрив што носи возбудливи нови опции за спиење, игра, и заштита. Поради различни екранот и светлосни ефекти, вистинската боја на производот може да биде малку поинаков од бојата прикажани на сликата.Издржливи, долго-траен заштита : структура на куче куќата овозможува долготрајни, сигурна заштита.

Детални спецификации

Додатоци на производи