• Свеж
Studyset Милениче Teepee Шатор Кучето & Cat Кревет, Преносни Затворен Зима Ленти Печатење Милениче Гнездо Кучиња Кревет Шатор

Studyset Милениче Teepee Шатор Кучето & Cat Кревет, Преносни Затворен Зима Ленти Печатење Милениче Гнездо Кучиња Кревет Шатор

Rating 
DEN 4823.76

Од стока
Во магацинот

Мека кадифен ткаенина,удобно и дише, погоден за зима.Не се лизга материјал на дното, стабилен, безбеден за употреба.Симпатична шатор форма, Ленти Печатење, исклучителна појава.Опис : Предмет тип : пет nest Color : црна лента (со мат), зелена лента (со мат)Спецификација : мала големина (40*40*50cm)Материјал : canvas Applicable да : dogs Package вклучува : 1 * домашно милениче nest Notes : 1-2cm грешка може да постои поради рачни мерења, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.Боите отстапување може да се разликуваат поради различните monitor settings.

Детални спецификации

small size (40*40*50cm) :

Додатоци на производи