• Свеж
Спортски Микрофибер Крпа Афион Цвет Шема Плажа Крпа, Ладење Крпа за Вратот Брзо Сушење на Абсорбента Ултра Компактен за Јога Еден Двострано Крпа

Спортски Микрофибер Крпа Афион Цвет Шема Плажа Крпа, Ладење Крпа за Вратот Брзо Сушење на Абсорбента Ултра Компактен за Јога Еден

Rating 
DEN 455.76

Од стока
Во магацинот

Повеќенаменски Крпа : Афион Цвет Шема Микрофибер Ладење Крпа Е Совршен За Спортистите, Патеки, Спортски Фанови Во Тренингот, Теретана И Фитнес.Тоа Може Да Биде Полесно Да Кука На Спортски Торби И Патување Ранци.Повеќенаменски : Тоа Може Да Се Направи Нивната Работа И Како Што Патуваат Крпи, Пешкири Спорт Или Брзо Сува Пливаат Крпи.Афион Цвет Шема Брзо Сушење Пешкири, Преносни Крпи, Патување Крпи И Спортски Крпи.Ултра Компактен & Мала Тежина Лесно Да Се Носат И Простор За Заштеда На Енергија.Доаѓа Со Уникатни Микрофибер Патна Торба Го Прават Тоа Полесно Да Се Носат.Не Кајгана.Премиум Материјал : Крпа Се Направени Од Меки И Удобни Микрофибер Материјал, Што Е Повеќе Абсорбента Од Обични Крпи,Може Да Сува Брзо.Па Дури И Како Колекционерски Предмети.5") Да Се Одржи На Врвот На Секоја Редовна Големина Јога Мат.

Детални спецификации

Додатоци на производи