• Свеж
ALAZA Гроздобер Флорални Plaid Крпа Салфетки Вечера Салфетки Сет од 4,Обновливи Табела Салфетки Перат Полиестер Ткаенини за Коктел забава Одмор Свадба Дома Декоративни

ALAZA Гроздобер Флорални Plaid Крпа Салфетки Вечера Салфетки Сет од 4,Обновливи Табела Салфетки Перат Полиестер Ткаенини за Коктел

Rating 
DEN 287.76

Од стока
Во магацинот

Лесно да се Грижи : Машина перат, нежно циклус, собори сува низок, низок железо ако е потребно;ако имате било какви прашања може да не контактирате во било кое време.Долготрајни смели бои & јасна слика.Тие се квалитетни салфетки, умерена мека, има некои holdup, лесно да се здипли во многу форми, цвеќиња, пирамида и така натаму.Во близина на Бескрајни Користи : Овие крпа салфетки не само што се добри за домашна употреба, но направи голема за посебни прилики како празник партија, коктел забава, свадба, угостителство настани, бифе, бебе туш, роденден партии, внатрешна или надворешна употреба, тоа ќе го подобрите атмосферата на вечера.На салфетки во нашата продавница се сите кориснички, можете да изберете во зависност од фестивалот, или вашите желби;со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Домот Салфетки за Секој Оброк : Оваа салфетка е одлична декорација за вашиот дом или farmhouse за секојдневна употреба, може да се користи за време на оброци за украсување кујнската маса или трпезарија, го спарите со дополнителни tabletop колекција да создаде уникатен табела оркестарот дека вашите пријатели и семејството ќе љубов.Разни Дизајн Опции : Сите вечера салфети се запознае со новите планови живописни бои и не исчезнува, тоа достапни во различни дизајн опции, сте сигурни да се најде токму она што го барате.

Детални спецификации

Додатоци на производи