• Свеж
LFH Дома Обична Памучна Салфетка 18x18 Постави на 12 компјутери. Овој Антички Изгледа Салфетки Приговори за Внатрешна употреба и Погоден за Дом, Канцеларија и Ресторани

LFH Дома Обична Памучна Салфетка 18x18 Постави на 12 компјутери. Овој Антички Изгледа Салфетки Приговори за Внатрешна употреба и

Rating 
DEN 407.76

Од стока
Во магацинот

[Силна Ткаенина материјал] : Материјал е Дизајниран за сила и долготрајни дури и по повторува повеќе се користи. [Машина Перат] : Може да се мијат во машина за перење со благ детергент и да се сушат во сенка пред пеглање. [Сите четири страна 1 инчен машина hemmed ] : Ова дава подобар изглед и добра изработка завршница на Производот. [Сите брзо бои] : Боите се брза за издржливост и долгата употреба. [Цврсто трендовски спакувани] : Ова е направено за да се намали чување простор и за да се избегне циркулацијата на воздух, избегнување на внесување на било кој странски материјал до пак отворена од страна на клиентот.LFH ДОМА Обична Памучна салфетка 18"x18" постави на 12 компјутери.Овој Антички изгледа салфетки приговори за внатрешна употреба и погоден за Дом, Канцеларија и Ресторани.

Детални спецификации

Додатоци на производи