• Свеж
ALAZA Бивол Plaid Проверете Gnomes со Црвено Срце Крпа Салфетки Вечера Салфетки 1 Парче,Обновливи Табела Салфетки Перат Полиестер Ткаенини за Коктел забава Одмор Свадба До

ALAZA Бивол Plaid Проверете Gnomes со Црвено Срце Крпа Салфетки Вечера Салфетки 1 Парче,Обновливи Табела Салфетки Перат Полиестер

Rating 
DEN 119.76

Од стока
Во магацинот

На салфетки во нашата продавница се сите кориснички, можете да изберете во зависност од фестивалот, или вашите желби;со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Во близина на Бескрајни Користи : Овие крпа салфетки не само што се добри за домашна употреба, но направи голема за посебни прилики како празник партија, коктел забава, свадба, угостителство настани, бифе, бебе туш, роденден партии, внатрешна или надворешна употреба, тоа ќе го подобрите атмосферата на вечера.Домот Салфетки за Секој Оброк : Оваа салфетка е одлична декорација за вашиот дом или farmhouse за секојдневна употреба, може да се користи за време на оброци за украсување кујнската маса или трпезарија, го спарите со дополнителни tabletop колекција да создаде уникатен табела оркестарот дека вашите пријатели и семејството ќе љубов.Разни Дизајн Опции : Сите вечера салфети се запознае со новите планови живописни бои и не исчезнува, тоа достапни во различни дизајн опции, сте сигурни да се најде токму она што го барате.Додавање услуги на маса групи, тие се специјално добро да им служи на сите теми забави, коктел забава, роденден, свадба, денот на благодарноста, божиќ, велигден, на вљубените.Долготрајни смели бои & јасна слика.Крпа Салфетки Вечера Салфетки, Обновливи Табела Салфетки Перат Полиестер Ткаенини за Коктел забава Одмор Свадба Дома Декоративни Еко-пријателски полиестер + сатен, плоштад полиестер платно салфети се здрава, мазна, наместо на тенок и лесен оние, овие памучна крпа салфетка се во добра тежина и добра густина, здрав за внатрешна и надворешна настани, тие се одржување на добро по перења.

Детални спецификации

Додатоци на производи