• Свеж
Делта 78446-BN Портер 6-3/8 (162mm) Крпа Прстен, Сатен Никел

Делта 78446-BN Портер 6-3/8 (162mm) Крпа Прстен, Сатен Никел

Rating 
DEN 1406.40

Од стока
Во магацинот

78446 BN Портер Крпа Прстен Бања Прибор Бранеа Никел.Портер Крпа Прстен Бања Прибор Бранеа Никел Бранеа Никел Брза и Лесна Инсталација Тешки Мерач, Квалитет на Градежни Сокриени Монтажа на Сите Монтажа Хардвер Вклучени Ние со задоволство ќе брод на меѓународно ниво, сепак, дополнителни превозот и ракувањето со такси ќе се применуваат. 78446 BN.

Детални спецификации

Додатоци на производи