• Свеж
Крпа Сет 2 Парчиња од Мек Памук Крпи, Абсорбента и Лесно да Сува Мека Крпи, апарати за Домаќинство Крпи (Боја : D: D, Големина : 60 * 30cm)

Крпа Сет 2 Парчиња од Мек Памук Крпи, Абсорбента и Лесно да Сува Мека Крпи, апарати за Домаќинство Крпи (Боја : D: D, Големина :

Rating 
DEN 4085.52

Од стока
Во магацинот

Супер абсорбента, кожата-пријателски и не-иритирачки.Не pilling, без намалување, издржливи.Корални сомот длабоко шарени крпа е мека и кожа-пријателски,дише и удобно,влага-апсорпција и лесно да се исуши.Мека памучна ткаенина, удобно и да дише.Мека памучна ткаенина, удобно и да дише.Само главните производи се продаваат, а остатокот се украси наместо на продажбата.Не pilling, без намалување, издржливи.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро . Ве молиме овозможи 1-2 см грешка поради прирачник за мерење.Производот е боја разлика, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.Корални сомот длабоко шарени крпа е мека и кожа-пријателски,дише и удобно,влага-апсорпција и лесно да се исуши.Супер абсорбента, кожата-пријателски и не-иритирачки.60*30cm Package Вклучува : 2 парчиња 1.На ткаенина има фина текстура,мека чувствуваат,не е лесно да се pilling,не исчезнува,без иритација на кожата,без алергии.Вистинската боја ќе биде мала разлика помеѓу слика се должи на светлината. По добивањето на пакување, ве молиме да се означи пакувањето и производот внимателно.Доколку ставката што доби е неисправен или имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.На ткаенина има фина текстура,мека чувствуваат,не е лесно да се pilling,не исчезнува,без иритација на кожата,без алергии.

Детални спецификации

Додатоци на производи