• Свеж
WPHPS MJYSH 2 парчиња Бања Пешкир Мека Абсорбента Везови Подарок Корални Руно Крпа Бања Пешкир Сет (Боја : А, Големина : 35 * 75см 70 * 140cm)

WPHPS MJYSH 2 парчиња Бања Пешкир Мека Абсорбента Везови Подарок Корални Руно Крпа Бања Пешкир Сет (Боја : А, Големина : 35 * 75см

Rating 
DEN 4182.96

Од стока
Во магацинот

Корални сомот длабоко шарени крпа е мека и кожа-пријателски,дише и удобно,влага-апсорпција и лесно да се исуши.На ткаенина има фина текстура,мека чувствуваат,не е лесно да се pilling,не исчезнува,без иритација на кожата,без алергии.Мека памучна ткаенина, удобно и да дише.Супер абсорбента, кожата-пријателски и не-иритирачки.Не pilling, без намалување, издржливи.Корални сомот длабоко шарени крпа е мека и кожа-пријателски,дише и удобно,влага-апсорпција и лесно да се исуши.На ткаенина има фина текстура,мека чувствуваат,не е лесно да се pilling,не исчезнува,без иритација на кожата,без алергии.Мека памучна ткаенина, удобно и да дише.Супер абсорбента, кожата-пријателски и не-иритирачки.Не pilling, без намалување, издржливи.35*75см 70*140cm Package Вклучува : 2 парчиња 35*75см 70*140cm1. По добивањето на пакување, ве молиме да се означи пакувањето и производот внимателно.Доколку ставката што доби е неисправен или имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро .2.Само главните производи се продаваат, а остатокот се украси наместо на продажбата.3. Ве молиме овозможи 1-2 см грешка поради прирачник за мерење.4.Вистинската боја ќе биде мала разлика помеѓу слика се должи на светлината.

Детални спецификации

Додатоци на производи