• Свеж
HLMSKD Памучна Крпа Возрасни Поставете Крпа Мека Бања полна Боја се Соочуваат со Крпа Бања Туш Крпа (Боја : Б, Големина на

HLMSKD Памучна Крпа Возрасни Поставете Крпа Мека Бања полна Боја се Соочуваат со Крпа Бања Туш Крпа (Боја : Б, Големина на

Rating 
DEN 10269.36

Од стока
Во магацинот

На циклуси се уредни и долги, меки, мека и кожа-пријателски.Убава.Не е лесно да се скрши, силни и издржливи.Мека крпа да се релаксира телото.Повеќе бои за да изберете од.На циклуси се уредни и долги, меки, мека и кожа-friendly Beautiful Not лесно да се скрши, силна и durable Soft крпа да се релаксираат на body Multiple бои да се избере from Bath крпа : 80*160cm Face крпа : 40*80cm Package вклучува : 1*бања пешкир+2*соочуваат со крпа (со исклучок на другите демонстрација на производи)забелешки : 1. Поради различни прикази и светлосни ефекти, вистинската боја на производот може да биде малку поинаков од бојата на сликата.Ви благодариме!2. Поради прирачник за мерење, на дозволената мерење на отстапување е 1-3cm Super абсорбента, кожата-пријателски и не-иритирачки.

Детални спецификации

Додатоци на производи