• Свеж
Тропска Палма Остава Рака Крпи Сет 2 за Бања,Абсорбента Кујнски Крпи Пролетта Цвеќиња Микрофибер Бања Пешкир Јадење Fingertip Крпа за Гости Бар Салата Спа 30 x 15 инчен

Тропска Палма Остава Рака Крпи Сет 2 за Бања,Абсорбента Кујнски Крпи Пролетта Цвеќиња Микрофибер Бања Пешкир Јадење Fingertip Крпа

Rating 
DEN 479.76

Од стока
Во магацинот

【Крпи Повеќенаменски】Розови цвеќиња рака крпа може да се користи како дневен рака пешкир,бања пешкир,гостин крпа,сад пешкир,бања пешкир,спорт крпа,хотел крпа и така натаму. 【Грижа Настава】Препорачува да се мијат пред употреба. 【Мека и Абсорбента】Тропски цвеќиња бања крпи се абсорбента,дише,преносни и кожа-пријателски материјал ќе ви овозможи да ги користат за внатрешна и надворешна спорт и разни прилики.меки, но, исто така, издржливи ткаенини крпи може да биде како подарок за housewarming,фестивали или било кој повод.Се исуши за најдобар резултат. ✨Миење крпи одделно од други предмети, кои може да се намали пренесувањето на крпа lint за други облека. ✨Не пресврт сува после миење, така што оригиналниот модел може да се одржува. ✨Материјал : Полиестер + Памук ✨Идеален за Оркестарот и Подарок : Како денот на вљубените, роденден,свадба,годишнина,училиште отворањето на сезоната,housewarmings,нова година,Божиќ,денот на благодарноста, ноќта на Вештерките,4ти јули,Велигден,Св. "Детали за производот ✨Големина : 30 x 15 инчи ✨Пакување : 2 Парчиња тропска палма лист Рака Крпи Сет.Се исуши за најдобар резултат живот на крпа.Инструкции за перење ✨ве Молиме запомнете да измијте и исушете ги правилно за продолжување на животот на крпи. ✨Ако имате било какви прашања ве молиме да контактирате со услуга за задоволство гарантира решение".

Детални спецификации

Додатоци на производи