• Свеж
Seleq 575GSM Полноќ Сина Нула-Пресврт Памук Бања Крпи Масовно 30 x 54 - Наместете го на 2

Seleq 575GSM Полноќ Сина Нула-Пресврт Памук Бања Крпи Масовно 30 x 54 - Наместете го на 2

Rating 
DEN 1655.76

Од стока
Во магацинот

100% Памук куп, фали неверојатна мекост, висока absorbency, и трајност на трајни. 575 GSM Памук обезбедува густа компактен влакна и тесни ткаат изработка на овие крпи трајни и мека.Карактеристики нула пресврт памук, кој е совршен за чувствителна кожа.Машина Перат, Ја Собори Сува.Оваа крпа сет вклучува 2 Бања Крпи 30" x 54".Искуство на луксузни чувство на оваа 2-Парче Нула-Пресврт Памучна Крпа Сет.Овие раскошни крпи обезбеди брзи и софистицирани ажурирање на било бања или туш простор.Оваа шармантна сет вклучува 2 бања пешкир на цврсти бои.Одликувајќи се јасни, hemmed рабови и детални информации за границата, овој прекрасен сет е сигурен да го подигнете на убавината на вашата бања и ќе ви даде изглед ќе ви се допаднат.Пакет : 2 Бања Крпи 30" широк x 54" долго.

Детални спецификации

Додатоци на производи