• Свеж
Децата Бања Крпи на 2 Парче за Бања,Малку Бело Зајаче Шема Мека Крпа Поставите Високо Абсорбента

Децата Бања Крпи на 2 Парче за Бања,Малку Бело Зајаче Шема Мека Крпа Поставите Високо Абсорбента

Rating 
DEN 503.76

Од стока
Во магацинот

Maeral : Направен од polyeser за sofness, absorbency и уво-ressan srengh.Se Вклучува : 2 bahroom owels se мерки 30 до 15 nch.Exra Waer Absorben : се очекува преку owel има srong waer absorpon And може да ге сува како quck како possble о чувајте ги вашите owel сува на сите министерството за образование и наука.Applcable Сцена : С n миење соба,плажа,базен,bahroom,hoel,салон за убавина,фитнес и така опеннет може да се исуши вашето тело,лице или har.Washng&Сува : Machne перат и го освои' fade When ќе fnsh cleanng,можете да се исуши од сонцето.Бања пешкир поставува може да се користи во многу место,како што се бања,перење простор,салон,хотел,базен,теретана.плажа и така натаму.Таа има силна апсорпција на вода да го прави вашето тело и коса, сува, како е можно поскоро.Меки и удобни ткаенина,бебе деца, исто така може да го користите.Рака мие и во машина за миење може да се направи.

Детални спецификации

Додатоци на производи