• Свеж
Naanle Лето Флорални Жолта Sunflowers Мека Луксузни Сет од 3 Крпи, 1 Бања Пешкир+1 Рака Крпа+1 Алишта, Повеќенаменски за Бања, Хотел, Сала, Спа и Kithen

Naanle Лето Флорални Жолта Sunflowers Мека Луксузни Сет од 3 Крпи, 1 Бања Пешкир+1 Рака Крпа+1 Алишта, Повеќенаменски за Бања, Хотел,

Rating 
DEN 935.76

Од стока
Во магацинот

Карактеристики вклучуваат : 3 Парчиња Пешкири, Големина : 1 buc 60x30inch,1 buc 28x16inch,1 buc 13*13inch.Модерен печатени рака крпи ќе додадете една единствена & мода се погледне за било бања соба, гостинската соба, фискултурна сала, базен, патување користење итн.Обидете се на нашиот трендовски дизајн,deliciously мека, многу абсорбента, и одлична вредност Рака Крпи и ќе ви биде мило што сте го направиле!Дарежлив 16x30 инчен тери крпа е лесен и супер абсорбента, уште суши брзо.

Детални спецификации

Додатоци на производи