• Свеж
WWFF Крпа Железнички Бања Складирање Полица со Куки Виткање Крпа Управување со Крпа Шини Ѕид Туш Caddy Кошница за Dorm Кујна 24in aw Д-26 (Големина : Еден Пол) (Боја : Еден Пол)

WWFF Крпа Железнички Бања Складирање Полица со Куки Виткање Крпа Управување со Крпа Шини Ѕид Туш Caddy Кошница за Dorm Кујна 24in

Rating 
DEN 1053.60

Од стока
Во магацинот

МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ КРПА ЗАКАЧАЛКА : Цврсти крпа бар, зацврстување на товарот, не се скрши, не исчезнува, заоблени дизајн, без оштетување на кожата.БЕЗБЕДНОСТ & RUGGEDNESS : Направен од висок квалитет на Простор алуминиум, здрав, издржливи и безбедни.ЗАДЕБЕЛЕНА БАЗА : задебелена голема база на & задебелена основна плоча, стабилни и не се изгубат.ЗАВРТКИ за ФИКСИРАЊЕ на : На полица е фиксна, со завртки за зголемување на стабилноста и безбедноста.ГАРАНЦИЈА И СЕРВИС : Ако имате било какви прашања или не се задоволни, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Детални спецификации

Додатоци на производи