• Свеж
WYFDC Црна Бања Хардвер Поставете Крпа Бар Рек Тоалетна Хартија Носителот Облека Кука Нерѓосувачки Челик Злато Бања Прибор (Боја : Сребро)

WYFDC Црна Бања Хардвер Поставете Крпа Бар Рек Тоалетна Хартија Носителот Облека Кука Нерѓосувачки Челик Злато Бања Прибор (Боја

Rating 
DEN 7270.56

Од стока
Во магацинот

Вентилација и одвод, и складирање на работите сува.Долготрајни товарот, силна товарот.Носат-отпорни, и издржливи, класифицирани складирање.Избрани високо-квалитетни материјали, дебели материјали, силни и издржливи.Употреба : Бања/Кујна/Badroom.Вентилација и одвод, и складирање на работите сува.Долготрајни товарот, силна товарот.Носат-отпорни, и издржливи, класифицирани складирање.Избрани високо-квалитетни материјали, дебели материјали, силни и издржливи.Употреба : Бања/Кујна/Badroom Material : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Боја : Црна.Инсталација Начини : Ноктите.Должина на Лентата : 30cm Package Вклучуваат : 1 х Сет со screws Note : 1. Поради различни светлина, ќе има мала разлика во боја помеѓу фото и вистинскиот објект.2. Големината е мерени рачно, и таму може да биде околу 5mm грешка во реалниот објект.Употреба : Бања , Туш Кабина ,Тоалетот , Тоалет , Тоалетот.Тип : Бања Додатоци.Инсталација : Монтира На Ѕид.

Детални спецификации

Додатоци на производи