• Свеж
WERYU Бања Пешкир Потоплите, Електрични Крпа Потоплите, Криви Електрични Крпа Рек, Електрични Крпа Сушење Решетката за Бања, Задржи Крпа и Сува Облека

WERYU Бања Пешкир Потоплите, Електрични Крпа Потоплите, Криви Електрични Крпа Рек, Електрични Крпа Сушење Решетката за Бања, Задржи

Rating 
DEN 1070.40

Од стока
Во магацинот

Ние ќе ви одговори во 24 часа.Било каков проблем, по приемот на стоката, ве молиме кликнете на за да контактирате со нас веднаш.Ова ќе осигура дека вашите крпи можат да се исуши, како и одржување на вашата бања топло и heated SMART ЕЛЕКТРИЧНИ КРПА RACKLeading мода, мулти-purpose Dry облека здравје care MULTIFUNCTIONAL КРПА RACKThick материјал, силни и издржливи, од страна на hanging Towels, облека, итн.6 инчен, одговара за ширина големина на пешкир е околу 20 инчи.Гаранција : 3 години гаранција.Материјал plug-во електрична крпа.Тоа троши 1000 w во 25 часа.Производ features HIGH ТОПЛИНА OUTPUTHave повеќе крстот барови за да ви обезбеди со многу топлина излез во вашата бања.Според собна температура, оптимална температура ќе биде малку различен., топлина рамномерно во текот на сушењето process EASY ДА се ИНСТАЛИРА И DURABLEThe дизајн на гранка цевка проред е само право,Лесно да го инсталирате, безбедно да се користи со водоотпорен switch EXCELLENT ОПТОВАРУВАЊЕ BEARINGBranch цевка проред дизајн е само right Clothes може да бидат обесени во исто време, и целиот тој процес е рамномерно heated Product information Finish на крпа потоплите : огледало polished Material на крпа потоплите : 304 од не ' Рѓосувачки Steel Dimensions на крпа потоплите : 31.Ако сакате да се загрее доволно, може да кликнете на топло партнер да ни се јавите за да го прилагодите загреан пешкир решетката.6 инчен/80 x 60 cm Load капацитет на крпа потоплите : приближно 15 lbs Weight на крпа потоплите : прибл 9.

Детални спецификации

Додатоци на производи