• Свеж
Нана GDBSS Метал Нерѓосувачки Челик Крпа Бар, Ѕид-Монтирани Крпа Носителот Организатор Крпа Полица,за Бања, Кујна

Нана GDBSS Метал Нерѓосувачки Челик Крпа Бар, Ѕид-Монтирани Крпа Носителот Организатор Крпа Полица,за Бања, Кујна

Rating 
DEN 808.80

Од стока
Во магацинот

Оваа крпа шкафче може да ви помогне да го зголеми вашата бања простор, бидејќи вие не мора да се најде непријатно места да се откажам крпи.Бања пешкир решетката се направени од издржлив нерѓосувачки челик и можат да го издржат тестот на времето.Едноставно да се избрише со влажна крпа за да ја исчистите лесно.Моќен : ова крпа решетката е тешка, сигурен и издржлив.Чувајте го на чиста и уредна : тоа може да се откажам алишта и крпи за да се избегне неуредна и збрчкана алишта и крпи.Лесен за инсталација : Овој производ содржи сите тела и додатоци.

Детални спецификации

Додатоци на производи