• Свеж
DTKJ Ѕид-Монтирани Крпа Багажник,Бања Ѕид монтирање Нерѓосувачки Челик Двојно Бања Пешкир Носителот, Крпа Носителот, Крпа да Стои Полица и 2 прачки, 60cm, Крпа Носителот

DTKJ Ѕид-Монтирани Крпа Багажник,Бања Ѕид монтирање Нерѓосувачки Челик Двојно Бања Пешкир Носителот, Крпа Носителот, Крпа да Стои

Rating 
DEN 1024.80

Од стока
Во магацинот

Лесен за инсталација : Ние нудиме сите завртки додатоци и инсталација настава прирачници потребни за инсталација на пакувањето.Ако сеуште се судрите со тешкотии, можете да не контактирате преку е-маил за да се добие инсталација видео. Ве молиме овозможи 5-7mm грешка поради прирачник за мерење.Направени од цврст 304 од не ' рѓосувачки челик,трајни,и здрав. Ажурирање на боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлосни ефекти.Идеален за дома или за комерцијална употреба,во затворени простории или на отворено,дури и влажни места,погодна,треба да се користи во спални соби,бањи,кујни,pantries итн.985 kg Package големина : 62 * 23 * 13cm Package тежина : 1.Ѕидот монтирани дизајн спасува некои простор за ограничен простор како бања.Класичен дизајн : Ова крпа решетката е многу убава, во комбинација со модата елементи, едноставно и безбедно, да се избегне остри облик ти наштети.Површина е мазна, изгледа многу елегантна, погодна за секој стил бања, кујна декорација стил.Карактеристики : Прошири 2 ниво крпа железнички ефикасно користење на простор за организирање мали предмети.Трајни, не-деформирани : крпа полици употреба дебели нерѓосувачки челик, цевки, да се направи производи се трајни, не се деформирани, и не се изгубат.Прстен : Оваа бања пешкир рек усвојува високо квалитетни нерѓосувачки челик SUS304 и додава 18/8 хром / никел состојка за спречување на корозија и ' рѓа, погоден за влажни средини, како што се бањи и кујни.

Детални спецификации

Додатоци на производи