• Свеж
WENH Крпа Полици Црна Крпа Железнички Без Дупчење Крпа Носители за Бањи Крпа Управување со Лепило Налепница Крпа Железнички Барови Организатор,30Cm (Боја : 60cm)

WENH Крпа Полици Црна Крпа Железнички Без Дупчење Крпа Носители за Бањи Крпа Управување со Лепило Налепница Крпа Железнички Барови

Rating 
DEN 1224.00

Од стока
Во магацинот

ЗДРАВ носи практична функција на вашиот простор при додавање на некои топлина и стил на вашиот ентериер.Моден Дизајн.Изгледот е Едноставен и Елегантен.Тоа е Вашата Бања, Кујна, Тоалет, Ходник.Избор за Дома.Без Дупчење.Лесна Инсталација.Не ја оштетува Ѕидовите.Мултифункционален Практичност.Тоа Не е Само една Крпа Багажник, Но исто Така и Складирање Решетката.Направи Вашата Бања и Кујна Изгледа Повеќе Чисто и Уредно.Име на производ : Крпа Rack Material : Алуминиум Alloy Colour : Black Size : 30/40/50/60 Cm Use Прилики : Купатило, Кујна, Тоалет, Хотел, Corridor Note : Кога Чистење, Препорачливо е да се Користат Блага Вода.Употребата на Челични Четки е Забрането!.

Детални спецификации

Додатоци на производи