• Свеж
Тигар Рамос Крпа Железнички, 58 x 5 x 6.4 cm, Хром

Тигар Рамос Крпа Железнички, 58 x 5 x 6.4 cm, Хром

Rating 
DEN 1449.60

Од стока
Во магацинот

Направени од високо-квалитетни материјали, и погодни за употреба во влажни простории.Лесен за инсталација и лесен за чистење.Сокриени фитинзи : без видливи монтажа на хардвер по инсталацијата.Вклучувајќи ги и монтажа материјали се состои од не ' рѓосувачки челик завртки и Фишер приклучоци.Дизајниран за монтирање со или шрафови или со Тигар Поправи, што ја елиминира потребата за дупчење.Тигар Рамос крпа железнички карактеристики на хром финиш и еден широк железнички на кој да се откажам крпи.Додатокот може лесно да се монтира на ѕид, и монтажа на хардвер (вклучен) е скриен по монтажа за стилски изглед.На Рамос палета вклучува голем избор на други додатоци за бања и тоалет.Крпа железнички исто така, може да се монтира користење на Тигар Поправи тип 1, патентирана лепило систем кој ви овозможува брзо и лесно монтирање прибор за мазна, цврста површина.Дупчење не е потребно и на други додатоци може да се отстрани лесно без да остават било остатоци на површината.Тигар го Надминете се достапни одделно.

Детални спецификации

Додатоци на производи