• Свеж
Тигар Клупа Крпа Железнички, од не ' Рѓосувачки Челик Бранеа, 4.9 x 7.8 x 45.3 cm

Тигар Клупа Крпа Железнички, од не ' Рѓосувачки Челик Бранеа, 4.9 x 7.8 x 45.3 cm

Rating 
DEN 1995.60

Од стока
Во магацинот

Крпа носителот направени од бранеа од нерѓосувачки челик.Две pivoting оружје се обезбеди оптимален простор искористување и брзо сушење.Лесно да се соберат и чиста.Вклучува монтажа материјал се состои од не ' рѓосувачки челик завртки и Фишер dowels.Врвен квалитет со 15-годишна гаранција.Тигар Клупа Крпа Железнички се бранеа од нерѓосувачки челик и има две вртливата оружје, од кои секоја може да го носи стандардна големина крпа.Зглобот оружје овозможи оптимално искористување на просторот околу потоне и да се обезбеди дека крпи сува брзо.На обвинителна Клупа, бања додаток палета вклучува голем избор на други убаво координирани бања и тоалет додатоци.На обвинителна Клупа серија од Тигар премиум колекција е со висок квалитет додаток линија која совршено ги комбинира дизајнот, квалитетот и функционалноста.Дизајнот се карактеризира со игрива комбинација на плоштадот елементи и ги поканува криви.Ова му дава на вашиот модерна бања уште повеќе стил.

Детални спецификации

Додатоци на производи