• Свеж
Alise Бања Двојно Крпа Бар Крпа Рек Ѕид Крпа Носителот на 20-Инчен,GOY2500-Б од Нерѓосувачки Челик SUS304 Мат Црна

Alise Бања Двојно Крпа Бар Крпа Рек Ѕид Крпа Носителот на 20-Инчен,GOY2500-Б од Нерѓосувачки Челик SUS304 Мат Црна

Rating 
DEN 1055.76

Од стока
Во магацинот

Крпа Бар Изградена на Високо квалитетни нерѓосувачки челик SUS304,рѓа-слободен лесно да се исчисти,не исчезнат или ' рѓа. 3-Слоеви Мат Црна заврши,се изгради да се спротивстави на дневни гребнатини,corrosions и tarnishing.Убава Мат Црна изглед и Плоштадот дизајн стил,Елегантен и високо-одделение колокација различни декорација стил.Идеален за употреба во спални соби, бањи,и плакари.Додадете една убава нова боја во вашиот дом.Ние нудиме 2 монтажа методи : завртка за дупчење или самолепливи лепак; Ако не сакате да остави грди дупки во убава ѕидовите од вашиот дом, ве молиме да користите лепак за да го инсталирате.

Детални спецификации

Додатоци на производи