• Свеж
MyGift 8 Кука Кафе Кригла Рек Ѕид Монтирани Солидна Варосани Дрво Кафе Бар Додаток Знак, Но со Првото Кафе Понуда

MyGift 8 Кука Кафе Кригла Рек Ѕид Монтирани Солидна Варосани Дрво Кафе Бар Додаток Знак, Но со Првото Кафе Понуда

Rating 
DEN 551.76

Од стока
Во магацинот

Ѕидот монтирани гроздобер варосани дрво кафе складирање решетката и декоративни потпише со "но, прво..кафе" intricately прикажува **Филџани не се вклучени**. 4 двојна prong куки се овозможи вкупно 8 места за бесење филџани кафе, teacups, кујнски прибор, сад облека, и многу повеќе.Обезбедува удобен првенство простор за вашиот дом кујна, кафуле, кафеана или пауза соба.Лесен за монтирање на ѕид површини со своите вклучена монтажа хардвер.Приближните Димензии : Општо - 9 H x 15.75 W x 2.5 D; Секоја Кука - 1.75 L; Простор Помеѓу Книги - 4.5 W (во инчи).

Детални спецификации

Додатоци на производи