• Свеж
Moderna Karlie Не се Наруши Куче Кревет Направени од Пластика, 60 cm, Сина

Moderna Karlie Не се Наруши Куче Кревет Направени од Пластика, 60 cm, Сина

Rating 
DEN 642.48

Од стока
Во магацинот

Домашно милениче Кревет Кралска Сина 60см -Ергономски и тешко се носат пластика кревет со вентилација дупки и гумени нозе за да се спречи лизгање.Ергономски.Тешко носи.Пластични куче кревет.За вентилација дупки за да се осигура дека вашето куче е удобно.Гумени нозе за да се спречи лизгање.Лесно да се чисти.70cm x 45cm x 21cm.Опис на производот Ова домашно милениче креветот се направени од издржлив обоени пластични и Нема-Пропадна гумени нозе да се заштити вашиот подот.Креветот е лесно да се чисти и да има покачени и вентилирани база за да се задржи кревет вентилирани.Достапни во различни бои и големини.Мерењата се надворешниот големини.Сет Содржи : Секоја цел доаѓа со 1 x Не се Наруши Пластични Куче Кревет, 60 cm, Кралска Сина.

Детални спецификации

Додатоци на производи