• Свеж
Куче Ќебе Град Сив Гулаб Пенкало Цртање Куќи Ќебе Мека Полиестер Машина Перат Ќебе за Кучиња за Куче, Мачка Милениче Кревет,Троседот,автомобил Samll/Среден/Големи

Куче Ќебе Град Сив Гулаб Пенкало Цртање Куќи Ќебе Мека Полиестер Машина Перат Ќебе за Кучиња за Куче, Мачка Милениче Кревет,Троседот,автомобил

Rating 
DEN 672.00

Од стока
Во магацинот

►Материјал : Висок квалитет на полиестер ткаенини, краток куп површина, меки и удобни, кожни-пријателски и топли.Бидете сигурни дека вашите верни пријатели се добие добар ноќен сон секој ден. ►Производ Големина : S : 25x30inch/63.5x76.2cm, M : 30x40inch/76.2x101.6cm, L : 40x60inch/101.6x152.4cm.Пред купување, ве молиме потврдете ја големината на нашата ќебе и го знаете вашето домашно милениче јасно. ►Применливи Сценарија : Многу погодна за домашни миленици како што мачките, puppies, мали кучиња, итн.Таа е идеална перница за пет перници, ќебиња, јоргани, кревети и гнезда. ►Заштита на Мебел : Спречување на домашни миленици од гребење на подот и мебел, и заштита на вашиот мебел од домашно милениче коса.Ви обезбеди со чиста животната средина. ►Лесно да се Чисти : тоа може да биде рака-изми или машина-се мијат, а потоа се суши на ниско ниво на водата или воздухот-исушени.Помага да се задржи куќа без мирис, крзно и првут.

Детални спецификации

Додатоци на производи