• Свеж
Патување Шминка Торба - Шминка Воз Случај Преносни Уметник Складирање Торба Голем Капацитет со Dividers Козметички Торба Организатор(L,Розова)

Патување Шминка Торба - Шминка Воз Случај Преносни Уметник Складирање Торба Голем Капацитет со Dividers Козметички Торба Организатор(L,Розова)

Rating 
DEN 340.80

Од стока
Во магацинот

5 "четки, eyeliner клешти, пинцети, податоци кабли и повеќе.Одличен подарок : Ова е мултифункционален додатоци случај,подарок за семејството и пријателите,ова е дефинитивно изненадување.Патување преносни : разумна големина, не ги отпад било простор, може да се стави во вашиот багаж, без да се изгради вашиот облекување маса.Карактеристики : Водоотпорен, се тресат доказ, анти-носат и истури-доказ ентериери.Elegent Патување Шминка Воз Случај:Оваа СТП кожа шминка патна торба карактеристики водоотпорен, се тресат-доказ и лесно да се чисти.Името GLAMFORT потекнува од "Гламурозна Тврдина", што значи Гламурозна замокот.Лесно да се чисти:Оксфорд ткаенина,четка торбичка пластика и монтажни dividers рамка,полесно да се чисти козметички остатоци.Прилагодливи Прегради : Оваа Шминка Торба имаат повеќе прегради и шминка четки слотови, можете да одржите вашиот шминка tools е уредни и чисти.Издржлив Материјал : Изработени од Злато Метал Патент, СТП Кожа и Ева dividers, многу издржливи и отпорно на гребење.Oxford опфатени : заштита на индивидуалните простор на вашата шминка четка,лесен пристап.Секој голем шминка торба е дизајниран со златен метал патент, мазна и трајни производи за употреба.1 x 5 x само 11,6 инчи.Димензија : 16.Специјален дизајн прилагодливи прегради, можете да се приспособат како што е потребно.

Детални спецификации

Додатоци на производи