• Свеж
Жените боја тебе Козметички Торба, Преносни Молив Случај за Козметика Четки Toiletry Торба

Жените боја тебе Козметички Торба, Преносни Молив Случај за Козметика Четки Toiletry Торба

Rating 
DEN 544.56

Од стока
Во магацинот

Многу простор за складирање на Оваа Шминка Торба имаат доволно простор за чување на вашите шминка и козметички прибор, како кармин, усна сјај, шминка четки, шминка на палети, hairbrushes, производи за нега на кожата, ноктите полирање, помине уметност алатки, шампон и така нема.Поставата може подобро да се скриете некои случајно soiled дамки.

Детални спецификации

Додатоци на производи