• Свеж
Teerwere Преносни Козметички Торба Сува и Влажна Поделба Торба Мажите се Мијат Торба Бизнис Патување Голем Капацитет за Складирање Торба Преносни Едноставна Пливање ?

Teerwere Преносни Козметички Торба Сува и Влажна Поделба Торба Мажите се Мијат Торба Бизнис Патување Голем Капацитет за Складирање

Rating 
DEN 2169.60

Од стока
Во магацинот

Издржлив Материјал : водоотпорен материјал,висок квалитет на патент,лесни тело,ги чисти и да се суши многу брзо,патување голем капацитет toiletry кеси големина.Топло совети : грешка од 1-2cm во прирачник за мерење на вистинската големина е нормално.Ви благодариме за разбирањето!(единица : CM).Големина : 13x22x12cm.Совршен за патување додатоци за да се задржи вашиот багаж уредни и чисти погоден за домаќинство, патување, одмор, службено патување и отворено кампување, поднесување.Игран : Лесно да се перат,разумно организира багаж простор да го направат вашиот живот повеќе.

Детални спецификации

Додатоци на производи