• Свеж
Плоштад козметички торба Симпатична Зголеми Црвени Усни Моделот Големина: 7.5x2.2x5 inchs патна торба козметички торба козметички складирање кутија

Плоштад козметички торба Симпатична Зголеми Црвени Усни Моделот Големина: 7.5x2.2x5 inchs патна торба козметички торба козметички

Rating 
DEN 431.76

Од стока
Во магацинот

Тоа може да се продавница за козметика и toiletries кога патуваат дома.Многу простор за складирање : Овој козметички торба е доволно да се одржи вашата дневна шминка, како кармин, усна сјај, шминка четка, сенката за очи и така натаму.Чувајте ги сите ваши работи во ред, па вие не мора да се погледне за сè што цело време.Високо-квалитетни материјали : Овој козметички торба е направен од високо-квалитетни материјали и здрав патент може да се задржи вашата шминка во место. !Овој козметички торба може да се сместат не само вашата козметика, но, исто така, накит, електронски додатоци, етерични масла, toiletries, жилети, скапоцености итн.Продавница за козметика и toiletries за домашни патување. [Ретро & Мултифункционален] Постојат различни бои за да се изберат за да се подобри и декорација на визуелното влијание.Тоа се чувствува мека и лесно да се носат.Тоа може да се користи како козметички торба, се мијат торба, се мијат торба, складирање торба, погоден за сите видови на секојдневниот живот.Чувајте ги сите шминка и четки убави и чисти.Може да се земе козметика насекаде.Карактеристики : Мека чувствуваат и лесно да се носат.Учествуваат во костим партија или престој во хотел, ќе може да се добие многу добра помош, не пропуштајте ја!.

Детални спецификации

Додатоци на производи