• Свеж
Козметички Торба Преносни Патување Шминка Торба Монета чанта,куче

Козметички Торба Преносни Патување Шминка Торба Монета чанта,куче

Rating 
DEN 383.76

Од стока
Во магацинот

Материјалот е мек и удобен, отпорни на нечистотија и триење.Заслужуваат да имаат такви совршен торба.Дизајн : Површината отпечатоци различни шема.За хроматските аберации : Поради различни прикази и светлосни ефекти, вистинската боја на производот може да биде малку поинаков од бојата прикажани на сликата.Ова е исто така одличен подарок за семејството и пријателите.На лесни и луксузен дизајн ви дава различен стил.Материјал : Собираат крпа, сунѓерот, Оксфорд ткаенина.Подарок : совршен торба, погоден за совршен човек, што го заслужуваат да имаат такви торба.

Детални спецификации

Додатоци на производи