• Свеж
Шминка Торба за Жените Мали Патување Шминка Торба Шминка Случај Торбичка Небесните Сонцето, Месечината, Ѕвездите Констелација Козметички Торба Toiletry Торба

Шминка Торба за Жените Мали Патување Шминка Торба Шминка Случај Торбичка Небесните Сонцето, Месечината, Ѕвездите Констелација Козметички

Rating 
DEN 287.76

Од стока
Во магацинот

1in)Компактен уште пространа, оваа пространа шминка торба е доволно голем да ги чува сите ваши шминка essentials но, доволно мала да се вклопи во вашиот багаж или чанта кога патувате.Стилски и трендовски торбичка е совршен за чување решение за сите потребни работи кога ќе патувате или сте дома.lxil33335 е задоволство да се воведе корисна и добар изглед сочинуваат торба.1in различни модели Секој од нашите козметички кеси е убаво печатени, и нашата продавница има различни бои и стилови за да изберете од., не само едноставна патент торба, тоа е исто така функционални и козметички торба, козметички торба, патувањето организаторот торба.Тоа е совршен објект за секоја сезона од годината.Тоа не може само да се продавница шминка и toiletries, но исто така Тоа може да се користи за секојдневна шопинг.

Детални спецификации

Додатоци на производи