• Свеж
Расфрлани Черепи Сива Decal Стил на Кожата - одговара Воини На Рок-guitar hero Гитара (ГИТАРА НЕ се ВКЛУЧЕНИ)

Расфрлани Черепи Сива Decal Стил на Кожата - одговара Воини На Рок-guitar hero Гитара (ГИТАРА НЕ се ВКЛУЧЕНИ)

Rating 
DEN 948.00

Од стока
Во магацинот

Кожата го покрива лицето на гитара тело, крилја и главата.Двоен Слој Нула Заштита - Тешки винил материјал, обложени со висок сјај ламинатни.НЕ ЛЕПЛИВА ХАОС - не Остава леплива остатоци кога отстранети.Направен во U. S. A. одговара на Гитара Контролори за XBOX 360, Sony PS3 и Nintendo Wii.Wraptor Skinz TM само да се почитуваат винил кожа ќе изгледа неверојатна на вашата електронска опрема, печатени во највисоката резолуција е можно за непобедлива боја и остар жилет јасност.За разлика од гломазна силикон, пластични или метални предмети и екрани, Wraptor Skinz TM се дизајнирани да бидат тенки и многу тешко.Wraptor Skinz TM се мешавина на слоевит комерцијални одделение vinyls.Долниот слој е мека, еластична винил со посебен отстранлив лепило дека е лесно да се позиционирани, се применуваат без воздушни меурчиња, и лесно се отстранува без да остават леплива остатоци.Wraptor Skinz се печатени со најновите на УВ заштитен мастила дека се спротивстави на исчезнува до 3 години, дури и во директна сончева светлина.На крајот, ние сме обврзници професионална одделение ламинатни во текот на целата кожа додавање на професионална сјајни заштитна заврши.

Детални спецификации

Додатоци на производи