• Свеж
Зима Белата Сова Мобилен Телефон Ѕвони на Носителот Прст Стојат 360° на Ротација Метален Прстен Зафат,Компатибилен со Сите паметен Телефон

Зима Белата Сова Мобилен Телефон Ѕвони на Носителот Прст Стојат 360° на Ротација Метален Прстен Зафат,Компатибилен со Сите паметен

Rating 
DEN 287.76

Од стока
Во магацинот

Тоа Може Да Се Примени На Повеќето Површини Како Што Се Пластика,Метал И Tpu.Совршен За Вашето Семејство,Пријатели,Соработници,Денот На Благодарноста,Божиќ Подарок Избор.360° Ротација И 180° Агол се Прилагодува,Лесно Да се Прилагоди за Да се Обезбеди Удобен Агол За Прстите.Нашиот Мобилен Телефон Ѕвони На Носителот Застане Е Компатибилна Со Речиси На Сите Телефони И Телефонски Случаи.Прстен Носителот Би Круг На Плитка Кога Целосно Се Превртува, Се Задржи Стабилен Кога Го Стави На Маса.Телефон Да Ѕвони Носители Удобно Да Се Земе Слики,Текст Или Говор.Боја : Зима Белата Сова Телефон Да Ѕвони Носителот Прст Потпирачот Е Многу Здрав,Светлина И Лесно Да Се Инсталира.Животната Средина Пластика (Abs) Панел + Метал (Цинк Легура) Прстен Тока + Перат Отстранлив Лепило На Грбот.Телефонот Ѕвони Носителот 360°на ротација И 180°флип Пати - Лесно Да се Прилагоди за Да се Обезбеди Удобен Агол За Прсти И Може Совршено да се Прилагодат За Различни Прилики,Одржување на Стабилен Кога Гледате Филмови,Слушате Музика,Да се Стави На Шминка,Направи Видео Повици Во Вашата Канцеларија Биро, Кујна Шалтер Или на Маса.Забелешка : Ве Молиме Не Користете Го Телефонот Ѕвони Потпирачот Во Рок Од 24 Часа По Инсталацијата.

Детални спецификации

Додатоци на производи